صبحانه

سامانه صبحانه از حسین درخشان

سامانه صبحانه از حسین درخشان

صبحانه یک وب‌سایت خبری دسته‌جمعی است که از حزب‌الهی و کمونیست در آن به مطالب جالبی که در اینترنت پیدا می‌کنند لینک می‌دهند. همه آزادند که با توجه به چند محدودیت کوچک (مانند ممنوعیت تبلیغ برای خود و لینک دادن به وب‌لاگ) روزی یک مطلب در آن بنویسند. جایی بود که مردم برای همدیگر می‌نوشتند و من هیچ کار جز تر و تمیز نگه‌داشتنش و حفظ کیفیتش نمی‌کردم. حتی آگهی هم نداشت و درنتیجه هیچ سود مالی‌ای برای من نداشت.

حالا کلی ایمیل از خوانندگانش گرفته‌ام که فیلترشدن کاملش را خبر می‌دهند و اینکه دیگر نمی‌توانند در آن بنویسند یا بخوانندش، و گفته‌اند که باید چاره‌ای کرد.

گمان می‌کنم بجز آدم‌های گردن‌کلفت مهربانی که دوست و آشنایی در مخابرات دارند و ممکن از راه نفوذشان کاری بتوانند بکند، تنها راهی که برای ما آدم‌های عادی می‌ماند این است که بر طبق گفته‌ی خود امور مشترکین شرکت مخابرات، با شماره تلفن‌های آنها تماس بگیریم و بپرسیم که چرا صبحانه را فیلتر کرده‌اند و بخواهیم که بازش کنند.

شماره‌ها این‌هاست: 8031531، 8031530 و 8031509. بدانید که در ایران و حتی در جاهای دیگر دنیا هم هر تلفن اثرش از 1۰۰تا ایمیل بیشتر است.

بقیه‌ی تلفن‌های تماس امور ارتباطات دیتای شرکت مخابرات (DCI) هم در وب‌سایتشان هست.

تکمیل: یکی از بچه‌ها ایمیل زده و گفته که برای این کار باید با ریاست كل حراست وزارت مخابرات به شماره تلفن 8112692 تماس بگیرید. (لامصب اسمش هم ترسناک است.)

از هودر

برچسب‌ها: ,

پیام شما  • پیام و نام‌هایی که به زبان‌های دیگر و یا پینگلیش نوشته شوند، حذف خواهند شد! برای تبدیل پینگلیش به فارسی به اینجا بروید.