پیش‌پرده فیلم Body of Lies

Body of Lies

Body of Lies

خب اینم یه حادثه فرهنگی یا ضد فرهنگی. چنانکه همه شنیدند از خروج خانم گل‌شیفته فراهانی در فرودگاه جلوگیری شد. علیرغم اینکه بسیاری از سامانه‌ها و رسانه‌ها گفتند که ایشون در فیلم Body of Lies حجاب کامل رو رعایت کرده اما تیزر فیلم نشون میده که خانم فراهانی حداقل در یک سن بدون حجاب هست. در دقیقه ۱ و ثانیه ۵۰. قصد من این نیست که بگم جلوگیری از خروج وی درست بود یا اینکه بی‌حجابی رو جرم تلقی کنم. تنها خواستم بگم که برای انتقاد به سلاح دروغ نباید چنگ زد.
پیش‌پرده فیلم را ببینید.

برچسب‌ها: ,

۳ پیام‌

  1. سلام
    من با شما موافقم دروغ همیشه وهمه جا بد ومشمئز کننده است من هم در مورد این فیلم واین همکاری مطلبی نوشته ام به من سر بزنید

  2. من شنيدم دي كاپريو در صحنه اي از فيلم از ايشون لب ميگره با توچه به اينكه خانم فراهاني به عنوان پرستار نقش معشوقه دي كاپريو رو در اين فيلم بازي ميكنه دور از ذهن نيست

  3. درسته.ولي خوب…توجه داشته باشيد كه طرف مقابل هم از همين سلاح استفاده مي كند.و گاه متاسفانه دليلي مي شود براي تكرار دروغ.و شكست نخوردن.
    قصدم دفاع نيست.تنها علل روانشناختي آن را شرح دادم!

پیام شما  • پیام و نام‌هایی که به زبان‌های دیگر و یا پینگلیش نوشته شوند، حذف خواهند شد! برای تبدیل پینگلیش به فارسی به اینجا بروید.